Odpoledne s Andersenem (rok 2018)

Letošní Odpoledne s Andersenem – v pořadí již třinácté – se konalo v prostorách Městské knihovny ve Slavonicích v pátek 23.3.2018. Tentokrát se tradiční „Odpoledne“ rozšířilo i o „Dopoledne sAndersenem“, kdy si přišla zasoutěžit hned celá třída třeťáčků z místní základní školy – takže z toho nakonec byl celý „Den s Andersenem“. Celkem 35 dětí si zasoutěžilo s Rychlými šípy i spejskem a kočičkou v celé řadě kvízů, testů a křížovek. Na závěr se všichni pobavili v emocemi nabitých turnajích v „Člověče, nezlob se!“ a v pohádkovém pexesu Mezi děti bylo rozděleno 23 sladkých cen, nicméně s prázdnou neodešel vůbec nikdo, jelikož i na ty méně šťastné čekala malá sladká odměna a upomínková pohlednice.

O chutné ceny nebyla nouze!