Odpoledne s Andersenem (v roce 2012)

I letošní – už osmá akce na počest velkého pohádkáře Hanse Christiana Andersena se konala v prostorách městské knihovny, byla veselá, zábavná i sladká! Zábavné odpoledne proběhlo v pátek 30. března 2012 a stejně jako v předešlých letech měly děti možnost ověřit si znalosti ve vědomostních soutěžích (ty letošní byly zaměřené na pohádky Boženy Němcové a Milerova Krtečka), v zábavných filmových kvízech či v pohádkové křížovce a pobavit se s kamarády v turnaji v Člověče, nezlob se. Z celkem 48 soutěžících si sladké odměny odneslo 18 dětí – a ani ty ostatní neodešly s prázdnou, pro každého se našla sladká cena útěchy.
Navíc byla vyhodnocena i velká jarní soutěž s názvem Z pohádky do pohádky, kdy se na osm úspěšných řešitelů usmálo štěstí v podobě skládačky puzzle.
Osmé Odpoledne s Andersenem je za námi – těšíme se na deváté!