Odpoledne s Andersenem (v roce 2011)

Zábavná akce na počest velkého pohádkáře Hanse Christiana Andersena se konala v prostorách městské knihovny letos již posedmé, a to v pátek 1. dubna 2011. Stejně jako v předešlých šesti letech měly děti možnost ověřit si znalosti ve vědomostních soutěžích (ty letošní byly tentokráte zaměřené na knihy Václava Čtvrtka), v zábavných kvízech, křížovce i v hádankách a pobavit se s kamarády v turnaji v Člověče, nezlob se. Z celkem 43 soutěžících si sladké odměny odneslo 22 dětí – a ani ty ostatní neodešly s prázdnou, pro každého se našla alespoň malá sladká cena útěchy.
Navíc byla vyhodnocena i velká jarní soutěž s názvem Březnový pohádkový kvíz, v němž získalo čokoládu dalších osm soutěžících. Sedmé Odpoledne s Andersenem bylo tedy nejen veselé a zábavné, ale i sladké.